вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаСценаКрај на љубовта: По седум години брак се разведува „патриотката“ Тамара
spot_img

Крај на љубовта: По седум години брак се разведува „патриотката“ Тамара

Пејачката Тамара Тодевска се разведува по 7 години брак со сопругот Александар. Веста за „Репортер“ ја потврди и Тамара:

„Да, вистина е дека ссе разделуваме со Александар, но ние и понатаму ќе продолжиме да контактираме редовно. Ние имаме две деца, и секако дека тие можат да растат и да го поминуваат времето со својот татко. За мене најважни се децата и моја желба е тие да останат заштитени. Сега ми се најважни децата кои мора да останат настрана од оваа приказна. И Хана и Дарен одат на училиште, веќе не се мали, па затоа со Александар имаме одговорност да ги заштитиме“, заклучи Тодевска

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ