петок, септември 22, 2023
Google search engine

ШТИП NEWS

МАГАЗИН

„Татко ми не дише, заглавен сум се ме боли“- дете од 8 години пријавило собраќајка во Кавадарци

Тешка сообраќајна несреќа синоќа се случила на патот Дреново- Кавадарци. Автомобил во кој се наоѓале татко и син излетал 22 метри од патот. Сообраќајката...

Братската љубов е единствена: Момче му пее посебна песна на својот помлад брат со Даунов синдром (ВИДЕО)

Момче му отпеа посебна песна на својот помлад брат со Даунов синдром и така ги освои срцата на милиони луѓе. Неговата љубов кон него...
[td_block_social_counter custom_title=”ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ” facebook=”305157369527140″ youtube=”#” style=”style4 td-social-colored” f_header_font_transform=”uppercase” manual_count_facebook=”50000″ manual_count_twitter=”2458″ manual_count_youtube=”61453″ title_tag=”” open_in_new_window=”y”]
Google search engine
spot_img
spot_img
Google search engine

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ

НАЈЧИТАНИ