среда, март 29, 2023
Google search engine

ШТИП NEWS

МАГАЗИН

Објавена листата на најбогатите на Балканот: Прв е Новак Ѓоковиќ, а еве кој Македонец е во топ 7

Американската веб-страница „Celebrity networth“ на својата листа на богати ги вклучи некои од најпопуларните луѓе од земјите од поранешна Југославија. Американската веб-страница „Celebrity networth“ која...

(ВИДЕО) Каква приказна: Од рушевините во Сирија, до средба со Кристијано Роналдо во С.Арабија

Ал Наср вчера славеше победа против Ал Батин со пресврт во судиското надополнување во вториот дел (3:1). Познато е дека со доаѓањето на Кристијано Роналдо...

ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ

50,000FansLike
61,453SubscribersSubscribe
Google search engine
spot_img
spot_img
Google search engine

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ

НАЈЧИТАНИ