недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаСценаK- 15 ПОВТОРНО ВО МАКЕДОНСКИОТ ЕТЕР?!
spot_img

K- 15 ПОВТОРНО ВО МАКЕДОНСКИОТ ЕТЕР?!

Гледајте „G Carpet” во недела и дознајте за искуството со работа во фабрика во Австралија на Васко Тодоров.

Ексклузивно за вас откриваме и многу други детали од неговиот живот!

„G Carpet” во недела, во 19:30 часот на Канал 5.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ