понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонија53-годишник бакнувал и допирал малолетничка во Виница
spot_img

53-годишник бакнувал и допирал малолетничка во Виница

На 26.02.2022 во 15.30 часот од полициски службеници од Полициската станица Виница бил лишен од слобода С.И.(53) од Виница по претходна пријава дека на 25.02.2022 околу 14.00 часот во Виница допирал и бакнувал малолетничка. По целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ