вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаСценаЈелена Карлеуша ги ослободи градите од МИНИЈАТУРНИТЕ БИКИНИ
spot_img

Јелена Карлеуша ги ослободи градите од МИНИЈАТУРНИТЕ БИКИНИ

Јелена Карлеуша е во Дубаи, а оттаму не престанува да објавува провокативни фотографии и видеа.

Имено како што пишувавме изминативе денови, Карлеуша секојдневно на социјалните мрежи објавува видеа и фотографии на кои ја истакнува нејзината сексапилност.

Па така еден ден беше во џакузи, следниот без долна облека прошета низ улиците на Дубаи.

Потоа, со минијатурното бикини каде беше повеќе разголена отколку покриена излезе на плажа, фотографии за кои добиваше безбројни лајкови и коментари.

За крај на одморот, Карлеуша реши да ги олабави градите од стегнатите бикини, па така среде Дубаи, Јелена Карлеуша прошета со откопчано бикини.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ