понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsШтип го решава проблемот со водата за пиење во наредните 50 години
spot_img

Штип го решава проблемот со водата за пиење во наредните 50 години

Ова е нормална постапка и процедура за поврзување на пуштање во употреба на нов систем.

🔴🎥Во живо: Прес на тема за водата во Штип

Posted by Телевизија M»Net HD on Friday, February 18, 2022
ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ