понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаШтипјанец приведен во Скопје, пронајдена бела грутчеста материја
spot_img

Штипјанец приведен во Скопје, пронајдена бела грутчеста материја

На 17.02.2022 во 00.30 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода И.С.(29) од Штип, затоа што кај него била пронајдена бела грутчеста материја. По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ