петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаШтипјанец и пријател силувале беровчанка со здравствени проблеми
spot_img

Штипјанец и пријател силувале беровчанка со здравствени проблеми

ОВР Берово до Основното јавно обвинителство Кочани поднесе кривична пријава против 28-годишниот Ш.Д. од Берово и 43-годишниот Ш.Д. од Штип, со живеалиште во Берово, поради постоење основи на сомнение дека извршиле обљуба врз 21-годишна девојка од Берово, извести МВР.

Како што соопшти Министерството, девојката имала здравствени проблеми.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ