петок, септември 22, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsШтипјанец истепан од две лица
spot_img

Штипјанец истепан од две лица

На 26.05.2023 во 08.50 часот С.Т.(40) од Штип пријавил дека на 25.05.2023 околу 17:00 часот во Штип бил физички нападнат од К.Т. и Ј.Т.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ