недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаМакедонијаШтипјанецот Горан Тонев направи одлична атмосфера во студиото „Гранд“
spot_img

Штипјанецот Горан Тонев направи одлична атмосфера во студиото „Гранд“

Во саботното издание на „Ѕвездите на Гранд“, македонски претставник беше Горан Тонев (21) од Штип.

Тој на сцената ги изведе „Као какао“ од Леб и сол и „Високи штикли“ од конкорд, со што ја крена публиката на нозе и направи одлична атмосфера.

Горан и неговиот противник на сцената, добија по шест гласа, но Саша Поповиќ одлучи да нема бараж и сите кандидати поминаа во наредниот круг.

Цеца беше задовлна од својот кандидат веднаш излезе на сцената и го прегрна.

Настапот можете да го погледнете на 2:58:26

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ