понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаШокантно видео: Струмичанки се степаа па се разголеа - едната заврши полугола...
spot_img

Шокантно видео: Струмичанки се степаа па се разголеа – едната заврши полугола (ВИДЕО)

Шokaнтно видео се појави на социјалните мрежи во Македонија. На видеото се гледаат две повозрасни жени кои среде бел ден се пресметуваат со тупаници!

Целиот настан се случува сред бел ден во центарот на Струмица во близина на пазарот каде поминуваат многу граѓани но и деца.

За сега не се знае која е причината за конфликтот.

https://twitter.com/acemitev10/status/1541452414171205632?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1541452414171205632%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Finfomax.mk%2Fd0b2d0bed0b7d0bdd0b5d0bcd0b8d180d183d0b2d0b0d187d0bad0be-d0b2d0b8d0b4d0b5d0be-d188d0bed0bad0b0d0bdd182d0bdd0be-d0b2d0b8d0b4d0b5d0be%2F

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ