среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаШекеринска бара да престанат навредите врз Славјанка Петровска, сподели коментари како „кокошка“,...
spot_img

Шекеринска бара да престанат навредите врз Славјанка Петровска, сподели коментари како „кокошка“, „крмача“ и „транџенда“ 

Шекеринска сподели десетина коментари на Фејсбук со изрази како „транџенда“, „северџанија“, „дебела буљашка“ и „свиња“.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ