среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСценаЦеца Ражнатовиќ го шутна, Богдан забалежан како се сели од вилата на...
spot_img

Цеца Ражнатовиќ го шутна, Богдан забалежан како се сели од вилата на бившата

Со идентична изјава од двајцата дека не се повеќе во врска но дека ќе останат пријатели Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ потврдија дека љубовта заврши.

Во меѓувреме Богдан бил забележан како се сели од вилата на цеца во нов изнајмен стан но засега нема никакви детали за причината заради која тие се разделиле.

Раскинувањето се случи веднаш по егзотичното патување на Цеца на Малдивите каде што беше со свои пријатели.

Дали во меѓувреме Богдан бил неверен или направил друга грешка ќе почекаме извесно време…

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ