сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаСценаЦеца првпат ја прашаа за раскинувањето со Богдан, а еве ја нејзината...
spot_img

Цеца првпат ја прашаа за раскинувањето со Богдан, а еве ја нејзината реакција (ВИДЕО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна раскина со момчето со Богдан Срејовиќ и дотогаш не се огласуваше во медиумите.

Пејачката се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ и одговараше на прашања.

Ражнатовиќ ја прашаа и за раскинувањето на момчето Богдан Срејовиќ.Имено, новинарите ја прашаа дали е во контакт со Богдан, а Цеца одговори:

-Зарем на вас ви е толку важно? Тоа треба на мене да ми е важно. Не сакам да зборувам за приватни работи, изјави Ражнатовиќ.

Инаку, Цеца и Богдан беа една година врска. Нивната романса беше обелодената кога папараците ги уловија во Белград.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ