петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаСценаЦеца ги засени сите со новата фотка од Малдиви
spot_img

Цеца ги засени сите со новата фотка од Малдиви

„Ниту грам целулит“, „Изгледаш нереално“, „Какви нозе, какви гради“. Цецо, одлично изгледаш “, Лудило “, беа дел од коментарите.

Цеца ужива на сонцето и направи прекрасна фотографија позирајќи на ограда покрај морето. Ражнатовиќ отсекогаш била пофалувана за витката линија на телото, а сега избра едноделен костим за капење и ја истакна својата бујна биста.

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ деновиве одмара на Малдиви, а сега откри како ѝ поминува понеделникот.

Нема ден да не ги израдува обожавателите со фотка од далечната егзотична дестинација, а коментарите не престануваат да се нижат.

„Ниту грам целулит“, „Изгледаш нереално“, „Какви нозе, какви гради“. Цецо, одлично изгледаш “, Лудило “, беа дел од коментарите.

За потсетување, Цеца веќе една недела престојува на Малдивите. Таа беше пречекана на рајскиот остров како кралица со порака инспирирана од нејзините стихови „Цеко добре дојдовте во сините ноќи и кокосово млеко“. За време на престојот, организаторите и приредија вечера на пуст остров, а пејачката призна дека тоа и бил еден од најубавите одмори во животот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ