понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаСветЦелосно неспособен: Цел свет му се смее - Бајден не можеше да...
spot_img

Целосно неспособен: Цел свет му се смее – Бајден не можеше да си ја облече јакната (ВИДЕО)

Американскиот претседател Џо Бајден се обидел да се справи со новонастанатата ситуација која настанала откако излегол од хеликоптерот, но не успеал подолго време да ја облече јакната а првата дама морала да му пријде на помош, е објавено на социјалните мрежи.

По неколку неуспешни обиди да ја облече јакната која постојано му се измолкнувала, сопругата му помогнала, но само неколку моменти подоцна се случила уште една лоша среќа и му испаднале очилата за сонце.

Клипот беше објавен на Твитер со коментар „Бајден не може ни јакна да облече. Ова е само тажно. И станува се потажно“.

https://twitter.com/ClayTravis/status/1556759397099081732?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1556759397099081732%7Ctwgr%5E6b7e7cf0d2e573e508cf07d79cab977fb5185c87%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpress24.mk%2Fvideo-cel-svet-mu-se-smee-bajden-ne-mozheshe-da-ja-obleche-jaknata

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ