понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаСценаФото: Ќерката на Здравко Чолиќ ужива во раскошниот живот
spot_img

Фото: Ќерката на Здравко Чолиќ ужива во раскошниот живот

Уна Чолиќ, ќерката на еден од најпознатите пејачи од овие простори Здравко Чолиќ, на социјалните мрежи често споделува фотографии од споствениот живот, на кои се гледа дека живее луксузен живот.

Уна често посетува различни светски дестинации како Барселона, Истанбул…

Сега своите фанови ги почести со фотографии од својата посета во ДУбаи, а очигледно е дека таму многу добро се забавува. Во текот на денот се забавува на јахта а навечер ужива во ноќниот живот на Дубаи.

Младата инфлуенсерка ја посети и највисоката зграда на светот Бурџ Калифа.

Освен посета на аткракции во Дубаи, Уна се одлучила и да проба скок со падобран од авион.

Долго време за приватниот живот на членовите на семејството на популарниот пејач не се знаеше многу, но тоа очигледно е променето откако Уна стана многу популарна на социјалните мрежи. Освен Уна, Здравко има уште една ќерка, пет години помладата Лара.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ