петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаСценаФото: Секси Бразилка навива за Меси
spot_img

Фото: Секси Бразилка навива за Меси

Некогашната Мис Бум – бум, екс зајачицата на Плејбој Сузи Кортез уште еднаш предизвика хаос на социјалните мрежи.

Нормално провокативната убавица тоа го стори со сексипилни фотки, на кои во пред план се нејзините облини.

Убавата Бразика која нема проблем да признеа дека нејзин омилен фудбалер е Аргентинецот Лео Меси милионите фанови на социјалните мрежи сега ги израдува со неколку супер провокативни фотки.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ