среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСцена(ФОТО) СЕВЕРИНА со фотки од МАЛДИВИ ги воодушеви фановите: Каква убавица!
spot_img

(ФОТО) СЕВЕРИНА со фотки од МАЛДИВИ ги воодушеви фановите: Каква убавица!

Популарната хрватска пејачка Северина замина на одмор на Малдиви и ги поздрави нејзините обожаватели на Инстаграм.

Датумот 20 февруари е еден од најважните датуми за најпознатата хрватска пејачка зашто на тој ден роденден слават двајца посебни мажи за неа – синот Александар и нејзиниот долгогодишен менаџер Томица Петровиќ. По тој повод Северина им посвети две специјални објави на нејзиниот инстаграм профил.

Пејачката се јави од Малдиви, каде што ужива во одморот. Таа објави фотографија во костим за капење од луксузното одморалиште Сикс Сенсес Лааму на Малдиви и сосем очекувано предизвика воодушевување кај нејзините следбеници, па за кратко време доби десетици илјади лакови и коментари во кои ја опсипуваат со комплименти.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ