сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаФОТО: Ова нема крај, Филипче и свари кафе на Лиде Лиде во...
spot_img

ФОТО: Ова нема крај, Филипче и свари кафе на Лиде Лиде во неговата канцеларија

Долго очекуваното кафе, конечно стана pеалност. Поранешниот министер за здравство д-р Венко Филипче и свари кафе на Лиде Лиде, на Невpp ooхирургија. Средбата се случила сосема случајно, кога Лиде ја носела својата мајка на преглед. Лиде за Репортер, открила дека била изненадена, а поранешниот министер и ветил дека набргу ќе пиеле кафе и во угостителски објект.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ