понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаСцена(ФОТО) Кристина Димитриевска се поинтересна за македонската јавност
spot_img

(ФОТО) Кристина Димитриевска се поинтересна за македонската јавност

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, Кристина Димитриевска од ден во ден станува се поинтересна за македонската јавност.

Има настапи ширум цела Македонија, каде картите се распродадени однапред. А дека е сериозна во градењето на пејачката кариера сведочи и фактот што се запиша на часови по соло пеење, со што комплетно се вложува да направи музичка кариера и со тоа планира да се занимава во иднина.

На својот Инстаграм профил речиси секојдневно споделува фотографии во интересни стајлинзи и кул фотосесии.
Заслете ако досега не сте го сториле тоа, а овие фотографии се докаж дека има што да се види на нејзиниот профил.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ