недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаСценаФото: Ким Кардашијан во бикини
spot_img

Фото: Ким Кардашијан во бикини

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Мократа Ким ги воодушеви фановите на социјалните мрежи.

Популарната старлета повторно ужива на егзотична дестинација. Ким не губела време веднаш по пристигнувањето своите фанови ги почестила со неколку сексапилни фотографии.

-Долго не сме се виделе, напишала Ким мислејќи на морето, по фотките на кои позира на плажа.

За краток период фотографиите на Ким собрале повеќе од 6 милиони лајкови.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ