петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотФОТО: Еве како изгледа Бања Лука на Денот на вљубените
spot_img

ФОТО: Еве како изгледа Бања Лука на Денот на вљубените

Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ на својот Фејсбук профил објави фотографии од убавите улици во Бања Лука, каде има поставено балони во форма на срциња по повод Денот на вљубените.

Погледнете како тоа изгледа

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ