петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонија(ФОТО) ГРАЃАНИТЕ БУРНО РЕАГИРААТ: ДАЛИ ЗАКОНОТ ЗА НОСЕЊЕ МАСКА ВАЖИ ЗА СИТЕ...
spot_img

(ФОТО) ГРАЃАНИТЕ БУРНО РЕАГИРААТ: ДАЛИ ЗАКОНОТ ЗА НОСЕЊЕ МАСКА ВАЖИ ЗА СИТЕ ИЛИ…

По објавените фотографии на Бочварски на Фејзбук како летаат од Скопје до Софија со авион има бурни реакции од граѓаните за тоа дали законите важат за сите подеднакво.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ