вторник, септември 26, 2023
Google search engine
ПочетнаСцена(ФОТО)Додека Цеца ужива на Малдиви, Богдан виден на концерт со атрактивна црнка,...
spot_img

(ФОТО)Додека Цеца ужива на Малдиви, Богдан виден на концерт со атрактивна црнка, по што мораше да објаснува: „Јелка ми е како „брат“!

Додека популарната фолк дива  Цеца Ражнатовиќ ги полни батерииите уживајќи на топлото сонце среде Малдиви, нејзиното младо момче Богдан Срејовиќ, беше видено на концертот на Лена Ковачевиќ со згодна црнка. Девојката е тотално непознатата за јавноста,  па нивната појава  предизвика лавина од коментари, претпоставки, сомнежи, нагаѓања… во јавноста.

За да нема недоумици и недоразбирања, Богдан веднаш се огласи во јавноста. Дали за да им ги скрати маките на озборуваччати и таблоидите, или од страв Цеца да не дознае со кого во нејзино отсуство по Белград „се шлае“, тој експресно објави на својот Инстаграм профил фотографија и појаснување.

„Јелка ми е ‘брат’ и една од моите најдобри другарки повеќе од 15 години“ – напиша Срејовиќ на својот Инстаграм профил, појаснувајќи која е девојката која се вика и презива Јелена Војиновиќ, која му правеше друштво таа вечер на концертот на Лена Ковачевиќ.

Дали Цеца знае за „братот“ на Богдан, се’ уште никој не знае!?

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ