среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотКонечно се огласи мајката на покојната јутјуберка: „Бесна сум, очајна и целосно...
spot_img

Конечно се огласи мајката на покојната јутјуберка: „Бесна сум, очајна и целосно скршена“

Познатата јутјуберка Кристина Кика Ѓукиќ на 8 декември 2021 година беше пронајдена мртва во својот стан, а овој случај одекна во јавноста откако беше откриено дека таа подолго време била жртва на сајбер-насилство.

Што ја натерало да си го одземе животот, со што се соочувала и се мачела во последно време – ова се само некои прашања на кои семејството, но и јавноста, засега нема одговор.

Некогаш кога семејството ќе ги има потребните информации, ќе кажам се’, бидејќи не сакам да ве оставам во тишина. Ќе одговара тој што треба да одговора. Лута сум, очајна и целосно скршена“, напиша Наташа Ѓукиќ во својата објава на Инстаграм.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ