петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаСценаФОТО+ВИДЕО: Анастасија ужива во ДУБАИ
spot_img

ФОТО+ВИДЕО: Анастасија ужива во ДУБАИ

Без шминка, во сребрено бикини, ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ успеа да улови воздишки од фановите/

Поп пејачката, отпатува во топлите краеви со цел да ги наполни батериите за службените активности кои ја чекаат во периодот кој следи/

Имено, Анастасија на својот Инстаграм профил постираше фотографија на која се гледа како ужива во Дубаи.

Ќерката на најпознатата српска пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ се одмара во еден од најскапите хотели во Обединетите Арапски Емирати.

Без шминка и во сребрено бикини, Анастасија изнудуваше воздишки. Но она што на сите им падна во очи е скапипт шампањ со кој беше послужена.

Видеото може да го погледнете ТУКА

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ