среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаФилмски грабеж: Со пиштол ограбена бензиска во Кочани (Вознемирувачко видео)
spot_img

Филмски грабеж: Со пиштол ограбена бензиска во Кочани (Вознемирувачко видео)

Вознемирувачко видео се појави на социјалните мрежи на кое се гледа како едно маскирано лице наводно ограбува бензиска пумпа во Кочани.

На видеото маскираното лице вперува пиштол во вработениот пред да ја ограби касата и да замине со полна торба пари.

На 12.06.2022 во 03.32 часот било пријавено дека во Кочани едно лице со закана од вработен на бензиска пумпа одзелo пари. Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ