вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаШтип NewsФизички напад и закани врз едно лице на ул „Браќа Даневи“ во...
spot_img

Физички напад и закани врз едно лице на ул „Браќа Даневи“ во Штип

На 22.02.2022 во 12.10 часот во СВР Штип, С.Т.(57) од Штип пријавил дека на ул.„Браќа Даневи“ во Штип, А.Ч. од Штип се обидел физички да го нападне и му се заканувал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ