среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаСпортФамилија Роналдо завиена во црно: Нашиот син почина!
spot_img

Фамилија Роналдо завиена во црно: Нашиот син почина!

Кристијано Роналдо во заедничко соопштение со Георгина Родригез информираа дека починал нивниот новороден син, еден од близнаците кои требаше да ги добијат, девојчето е живо и здраво.

Роналдо и Георгина чекаа близнаци, момче и девојче, за жал при пораѓањето синот на ѕвездата на Манчестер јунајтед починал.

„Со најголема тага соопштуваме дека нашиот новороден син почина. Тоа е најголемата болка која родители можат да ја почувствуваат. Само раѓањето на нашата ќерка ни дава сила да го преживееме овој момент со некоја надеж и среќа. Сакаме да им заблагодариме на докторите и сестрите за нивната експретска грижа и поддршка. Сите ние сме скрешени во моментов за оваа загуба и бараме приватност во ова многу тешко време за нас. Нашиот син, ти си нашиот ангел. Секогаш ќе те сакаме“, стои во соопштението на Роналдо и Џорџина.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ