недела, април 14, 2024
spot_img
ПочетнаМагазинЖивотУчителката од Македонија повторно провоцира: Задник во бикни среде Грција (ФОТО)
spot_img

Учителката од Македонија повторно провоцира: Задник во бикни среде Грција (ФОТО)

Од впечатливи костими за капење до бели, куси летни фустанчиња, Калтрина изгледа како Барби во секое издание за време на нејзините летни одмори во Албанија, па во Грција.

Калтрина е македонска инфлуенсерка со повеќе од 45.000 следбеници на Инстаграм, која првенствено работи како професорка по музичко образование, но во јавноста е позната како македонската Барби.

Таа периодов го користи за одмор и релаксација, па во јуни уживаше на море во Албанија, во јули во Грција, а сега отпатува за Франција.

Од розово монокини до црн впечатлив модел на бикини, на фотографиите од плажа Калтрина изгледа совршено.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ