сабота, април 13, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsУтринава се запали паркиран автомобил на ул.„Суитлак“ во Штип
spot_img

Утринава се запали паркиран автомобил на ул.„Суитлак“ во Штип

На 07.03.2022 во 07.25 во СВР Штип, 37 годишна жена пријавила дека околу 03.20 часот на ул.„Суитлак“ во Штип, настанал пожар на паркирано патничко моторно возило ,,фолксваген голф,, со штипски регистарски ознаки, нејзина сопственост. Пожарот бил изгаснат, а увид на местото извршила увидна екипа на СВР Штип.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ