среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаУрнебес: Цеца пуштена на најјако зад решетките во затворот во Битола -...
spot_img

Урнебес: Цеца пуштена на најјако зад решетките во затворот во Битола – Вработена се објавила како позира и пее на Тик-Ток (ВИДЕО)

Вработена во затворот во Битола, извесна Елена Кромидаровска, на социјалната мрежа Тик-Ток објави видео со фотографии на кои се гледа како позира во службените простории.

Во позадина на видеото оди песната „Пусти ме да га видим“ од Цеца Ражнатовиќ, а вработената во битолскиот затвор со заштитна маска на устата се држи за решетките од полуотворената железна врата, која е меѓата меѓу затворениците и слободата.

https://reporter.mk/wp-content/uploads/2020/06/video-1591209307.mp4?_=1

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ