недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаБалканТранс девојка пронајдена искасапена во центарот на Белград, по неа се трагаше...
spot_img

Транс девојка пронајдена искасапена во центарот на Белград, по неа се трагаше 20 дена

Ноа Миливојев (18) од Ковиље, која исчезна на 17 јуни, е пронајдена мртва во стан во центарот на Белград.

Убиецот го искасапил телото до непрепознатливост во неговиот стан. Веднаш бил уапсен и признал се.

Ноа Миливојев е трансродова личност. Според неофицијалните информации на порталот Нова.рс, во кофи и торби биле пронајдени делови од нејзиното тело.

На лице место се пет полициски патроли.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ