петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаТијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на синот Вук: Официјално си тинејџер!
spot_img

Тијана Дапчевиќ му го честиташе роденденот на синот Вук: Официјално си тинејџер!

Синот на нашата позната пејачка Тијана Дапчевиќ, денес слави роденден.

Вук кој е слика и прилика на мама Тијана, на фотографијата која ја сподели таа на инстаграм носи интересен блузон со натпис од „Преспав“, а мама му честиташе со емотивна објава.

Sin majkin‼️ srećan ti 13-i🍀🎁🍰da si zdrav i srećan ❤️vole te mama i tata✌🏻
P.s. sad si TEENager it’s official😂😳😍

„Син на мајка“. Среќен 13ти роденден, да си здрав и среќен, те сакаат мама и тато.

ПС: Сега официјално си тинејџер“ – му напиша таа.

Фотографиите се од неговите најмалечки години до сега, а на објавата на Тијана реагираа со многу честитки и позитивни коментари безброј нејзини пријатели.

Калиопи искоментира:

„Убавец, да е жив и здрав“

Дуке Бојаџиев пак дополни:

„Wow, какво копи-пејст дете, среќен роденден!

Среќен тин-роденден Вук!

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ