недела, декември 10, 2023
spot_img
ПочетнаМагазинТаткото на Маја Маринковиќ има нова девојка: Таки овојпат „улови“ тиктокерка и...
spot_img

Таткото на Маја Маринковиќ има нова девојка: Таки овојпат „улови“ тиктокерка и учесничка на познатото српско шоу – „Елита“(ВИДЕО) 

Радомир Маринковиќ Таки (56) фати Тиктокерка од Словенија и идна учесничка на „Елита“ Едина Шерифовиќ (35).

Таткото на ријалити ѕвездата Маја Маринковиќ целосно „падна“ на атрактивната црнка. Тие двајца веќе не се кријат, по цел ден се заедно, се гушкаат на секој чекор, а ги виделе во белградската населба Степа Степановиќ, каде Таки живее.

– Таки е навистина убав, секогаш можам да се потпрам на него. Секогаш кога ми треба превоз или не можам да го најдам патот во Белград, тој е таму. Тој е вистински даса и џентлмен. Откако почнаа да ме поврзуваат со некои момци, решив да ја задржам приватноста за себе, па нема да зборувам за новата врска. Можам само да кажам дека сум среќна – енигматично изјави Едина.

Инаку, Едина ќе биде дел од познатото српско шоу „Задруга“, сега познато како Елита 7. кое може да го проследите на следниот линк.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ