петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаСтрушкиот затвор на нозе, Сашо Мијалков слави: Екс директорот на УБК стана...
spot_img

Струшкиот затвор на нозе, Сашо Мијалков слави: Екс директорот на УБК стана дедо – му се роди внука!

Поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање, Сашо Мијалков вчера стана дедо.

Имено, сопругата на неговиот постар син, Јордан Мијалков, Анастасија донела на свет женско бебе.

Веста дека Мијалкови добиле принова беше обајвена на социјалните мрежи од страна на сестрата на Анастасија, Александра, партнерка на актерот Атанас Атанасовски, со кој има две деца.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ