петок, април 12, 2024
spot_img
ПочетнаВидеоСтоилковски упадна на пресот на СДСМ, власта и опозицијата со меѓусебни обвинувања...
spot_img

Стоилковски упадна на пресот на СДСМ, власта и опозицијата со меѓусебни обвинувања | ВИДЕО 

Додека пратеникот од СДСМ, Дарко Каевски оддржуваше прес конференција пред седиштето на ВМРО ДПМНЕ со барање сите инволвирани во случајот Титаник да поднесат оставка, на прес конференцијата упадна портпаролот на опозициската партија, Наум Стоилковски, со контра обвинувања и барање за одговор како Каевски стекнал 4 милиони евра.

Стоилковски постави прашање, а Каевски одговори.

превземена содржина од ТВ Сител
ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ