петок, септември 22, 2023
Google search engine
ПочетнаБалканСрбија се крена на нозе: Кристијан Голубовиќ стана професор во основно училиште
spot_img

Србија се крена на нозе: Кристијан Голубовиќ стана професор во основно училиште

Во основното училиште Ѓура Јакшиќ во Белград, снимено е видео кое налути многу родители, но предизвика и реакција на Министерството за образование на Србија, а на него се гледа како Кристијан Голубовиќ им држи часови на учениците.

На TikTok е објавен клип со наслов „Твојот омилен професор“ на кој се гледа како Кристијан Голубовиќ им предаваа на ученици на часот.

Ајде одиме: „Здравоууу“, извикал Кристијан, на што студентите одговориле: „Еееее…“

Целото видео проследете го на сле дниот линк: https://www.instagram.com/p/CrOMHQ9qK47/

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ