вторник, ноември 28, 2023
Google search engine
ПочетнаМагазинЖивотСопственичка оставила парче месо пред своето куче и му забранила да го...
spot_img

Сопственичка оставила парче месо пред своето куче и му забранила да го јаде, видеото е хит

Златниот ретривер по име Такер станал хит на интернет откако неговата сопственичка Линда објавила видео во кое го ставила својот миленик на тест.

Линда на масата оставила сочно парче свинско место. Пред да излезе од просторијата, му наредила на своето куче дека не смее да го јаде. Такер најпрво збунето гледал, го мирисал месото, но не го изел.

Потоа му се приклучило и другото куче, Тод. Кучињата станувале се понетрпеливи и на крајот “попуштиле”. Тод бил побрз, па така Такер останал без вкусното парче месо.

Видеото е објавено на Јутјуб, а досега е прегледано повеќе од три милиони пати.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ