понеделник, април 15, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаСообраќајна незгода на патот М.Каменица – Делчево
spot_img

Сообраќајна незгода на патот М.Каменица – Делчево

Сообраќајна незгода се случи попладнево на патот Македонска Каменица – Делчево. Граѓани ни испратија фотографии од настанот. Како можна причина за несреќата е одрон на патот. Повеќе детали во врска со овој настан се очекуваат во текот на денот.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ