петок, септември 22, 2023
Google search engine
ПочетнаМагазинЖивотСолзи радосници и емотивна реакција на момче кога дозна дека мајка му...
spot_img

Солзи радосници и емотивна реакција на момче кога дозна дека мајка му е бремена – „Поголем брат конечно“ (ВИДЕО)

Момче, кое отсекогаш сакало да има братче или сестричка, беше надвладеано од емоции кога дозна дека желбата наскоро ќе му се оствари.

Во видеото, детенцето добива маица на која пишува „Поголем брат… Конечно“. Кога ќе сфати што се случува, тоа не може да си ги сокрие солзите-радосници.

„Цел живот сакаше да биде поголем брат“ – пишува мајката Роуз.

Целото видео може да го проследите на следниот линк:

https://www.instagram.com/reel/CtQST4pP4H9/?utm_source=ig_web_copy_link

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ