сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаСкопјанец приведен поради поседување марихуана
spot_img

Скопјанец приведен поради поседување марихуана

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје, синоќа на подрачјето на Карпош го лишиле од слобода скопјанецот Б.Ф. (42), затоа што кај него била пронајдена марихуана и бела грутчеста материја, информираат од МВР. По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ