петок, април 19, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаСКАНДАЛОЗНО И СРАМНО: Нашата евровизиска претставничка го фрли македонското знаме на земја...
spot_img

СКАНДАЛОЗНО И СРАМНО: Нашата евровизиска претставничка го фрли македонското знаме на земја (ВИДЕО)

Нашата евровизиска претставничка, Андреа Коевска предизвика лавина реакции додека за време на фотографирањето со државното знаме одлучи истото да го фрли на земја и да се фотографира без него.

Согласно Законот за употреба на грбот, знамето и химната на државата, истото е забрането.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ