вторник, септември 26, 2023
Google search engine
ПочетнаВидеоСвирежи за Пендаровски, Груби и Бочварски: Народот грмеше “ПРЕДАВНИЦИ”! (ВИДЕО)
spot_img

Свирежи за Пендаровски, Груби и Бочварски: Народот грмеше “ПРЕДАВНИЦИ”! (ВИДЕО)

За време на церемонијата по повод 150 годишнината од раѓањето на Гоце Делчев, насобраната толпа пред црквата Свети Спас ги исвире Пендаровски, Груби и Бочварски.

Народот грмеше : “ПРЕДАВНИЦИ”

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ