среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsСветско, урбано, а наше: Штипјани повторно горди, слушнете го новото музичко дело...
spot_img

Светско, урбано, а наше: Штипјани повторно горди, слушнете го новото музичко дело во креација на „Вико“ (ВИДЕО)

Штипскио артист Виктор Пецов – Вико со ново музичко дело под наслов “Rollercoaster”.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ