сабота, април 20, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаСашо Тасевски: Кој троши илјадници евра за лубриканти сега нема пари за...
spot_img

Сашо Тасевски: Кој троши илјадници евра за лубриканти сега нема пари за учителите и за децата со посебни потреби!

Кој троши илјадници евра за лубриканти за да се задоволи пешкирааната, сега нема пари за учителите и за децата со посебни потреби.

Тоа е се што треба да знаете за оваа Власт, стои во објавата на Сашо Тасевски.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsasho.tasevski%2Fposts%2F10159874358112180&show_text=true&width=500

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ