среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаРодителите и учениците немаат мир: Во четири училишта во Скопје утринава повторно...
spot_img

Родителите и учениците немаат мир: Во четири училишта во Скопје утринава повторно е упатена дојава за поставена бомба

На електронската адреса на четири училишта во Скопје утринава повторно е упатена закана за поставена бомба.

Настаните ги следи Игор Стафановски. Игор во кои училишта има дојава за бомби ?

Целиот извештај погледнете го во видеото.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ