среда, април 17, 2024
spot_img
ПочетнаМакедонијаПронајдено телото на 22-годишниот кумановец кој падна во водите на Вардар
spot_img

Пронајдено телото на 22-годишниот кумановец кој падна во водите на Вардар

ТВ Алсат дознава дека пред неколку минути во водите на реката Вардар било пронајдено телото на Ердон Рамадани, кој на 27 септември доживеа несреќа кај селото Желина.


Извори од местото на настанот велат дека неговото тело било пронајдено во близина на касарната, поточно на 1 километар од местото каде што имал незгода.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ