сабота, април 13, 2024
spot_img
ПочетнаШтип NewsПриведен 18 годишник од Штип
spot_img

Приведен 18 годишник од Штип

На 23.02.2022, полициски службеници од Полициската станица Штип го лишиле од слобода Д.Т.(18) од Штип бидејќи кај него биле пронајдени и одземени марихуана и дигитална вага. По комплетирање на случајот против Д.Т. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИ
Google search engine
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНО ОБЈАВЕНИ